Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
De eerste wandelaar – In de voetsporen van een wandelende dominee –
“Wandelen was lange tijd iets voor de elite. Tot in de tweede helft van de negentiende eeuw de doopsgezinde predikant Jacobus Craandijk besloot zijn voettochten te beschrijven.
Craandijk was een chroniqueur van zijn tijd. Laverend tussen vooruitgangsoptimisme en nostalgie, beschreef hij in meanderend proza een snel veranderende samenleving. Door de industrialisatie ging het land op de schop en met de komst van de spoorwegen werden talloze streken toegankelijk gemaakt; tegelijkertijd ontstond er belangstelling voor de natuur. Met zijn Wandelingen door Nederland met pen en potlood wist Jacobus Craandijk zijn landgenoten massaal op de been te krijgen.
Flip van Doorn, verwoed wandelaar én schrijver, treedt in de voetsporen van Jacobus Craandijk, om Nederland opnieuw te ontdekken en om het land te bekijken door de ogen van de eerste wandelaar.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 463 blz, in zeer goede staat
Niet meer in voorraad
€ 0,00
