Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Na Hannibal – Een zomer in Italië –
“Wat gebeurt er met mensen als ze hun drukke leven vaarwel zeggen en zich in een verlaten streek als het Italiaanse Umbrië vestigen, vlakbij de plek waar Hannibal duizenden Romeinen in de pan hakte?
Barry Unsworth beschrijft hoe enkele buitenlandse huizenbezitters die aan het zelfde landweggetje wonen hun eenzaamheid, hun conflicten en de problemen met de Italiaanse culttur hanteren.
Financieel zijn ze wellicht onafhankelijk, maar verder zijn het ze in het onpeilbare Italië volledig aangewezen op dubieuze figuren. Zoals een gehaaide `projectbegeleider’ en een geslepen advocaat, die er genoegen in schept om binnen de Italiaanse wetgeving de waarheid een handje te helpen.”
Kenmerken
Informatie
hardcover, met stofomslag, 253 blz, in goede staat (stempel op schutblad)
Niet meer in voorraad
Wel in voorraad: isbn 9789052267340, uitg De Geus 1999 (exemplaar met oranje/bruin omlijsting op omslag)
paperback, 253 blz, in goede staat
€ 7,95
1 op voorraad



