Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Onder moslims – Ontmoetingen aan de grenzen van Pakistan –
Kathleen Jamie
“In het begin van de jaren negentig én na 11 september reisde Kathleen Jamie, als vrouw alleen, door het politiek explosieve deel van Pakistan dat wordt begrensd door Afghanistan, China en India. De schrijfster verkeerde er geruime tijd onder sjiitische moslims.
Dat deze regio meer is dan terrorisme, geweld en oorlog bewijst Jamie met haar scherpzinnige, sensitieve en eerlijke observaties van het dagelijkse leven van deze vriendelijke mensen in een onbarmhartige, prachtige natuur.
Onder moslims is in wezen een liefdevol verhaal over de mens.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 254 blz, in goede staat
Niet meer in voorraad
€ 0,00
