Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Een dode hand- Een moord in Calcutta –
“De reisschrijver Jerry Delfontverblijft met een writer’s block in Calcutta. Hij ontvangt een brief van de Amerikaanse filantroop Mrs. Merrill Unger, met daarin het bericht over een schandaal waarin een Indiase vriend van haar zoon is verwikkeld. Delfont voelt een enorme behoefte deze zaak tot op de bodem uit te zoeken. Want wie is de jongen die dood gevonden is op de vloer van een goedkope hotelkamer? Hoe, en vooral waarom, is hij doodgegaan, en zal deze auteur – die Mrs. Unger hoog in het vaandel heeft staan – erachter komen wat er nu echt gebeurd is?
Jerry is al snel geboeid door de mooie, mysterieuze Mrs. Unger – wier tantrische massage hem doet herleven – maar de omstandigheden rond de dode jongen doen hem twijfelen over de precieze aard van haar liefdadigheid.
In heldere beschrijvingen en met een scherp observerend oog vertelt Theroux een duister verhaal over noodzaak en obsessie.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 317 blz, in zeer goede staat
€ 7,95
1 op voorraad
