Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Kerguelen
“De Kerguelen-archipel, ook wel de Desolation Islands genoemd, ligt in de Indische Oceaan en staat bekend als de meest geïsoleerde plek ter wereld. De rotsachtige eilandengroep is geheel verlaten en wordt slechts bevolkt door troepen wilde schapen, wilde katten en konijnen. Door de harde wind zijn de muggen er hun vleugels kwijtgeraakt. Overal treft men graven aan van verdwaalde reizigers.
Jean-Paul Kauffmann reisde naar deze archipel, verbleef er een half jaar en doet daarvan verslag in Kerguelen. Hij vertel tover de ontdekkingsreiziger Kerguelen, die op zoek was naar een nog onbekend continent en in plaats daarvan de eilandengroep ontdekte. Uit rancune weigert hij aan land te gaan. Ook vertelt hij over de gebroeders Bossière, die de archipel aan de vergetelheid onttrokken door hun voornemen om van de eilanden een landbouwkolonie te maken, over de alles overheersende natuur, maar vooral over zijn geslaagde speurtocht naar de eenzaamheid.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 201 blz, in goede staat (geschreven naam op binnenkant omslag)
Niet meer in voorraad
€ 0,00
