Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Koninklijke tuinen in Engeland
Roy Strong, fotografie: Andrew Lawson
“Sir Roy Strong neemt ons mee door spectaculaire koninklijke tuinen, ontstaan in vier eeuwen, van de nadrukkelijke grandeur van Hampton Court naar de schitterende organische tuinen van Highgrove House.
Meeslepende kleurenfoto’s van Andrew Lawson tonen zowel publieke als privé-aspecten van de koninklijke tuinen in alle seizoenen, en talloze prenten, schildrijen en oorspronkelijke plattegronden uit de koninklijke archieven geven hun fascinerende verleden prijs.
Dit boek informeert en verrukt niet alleen, maar is een duurzaam genoegen voor iedereen met belangstelling voor Engelse geschiedenis, tuingeschiedenis en tuinen van tegenwoordig.”
Kenmerken
Informatie
28x24cm, paperback, 167 blz, in zeer goede staat
Niet meer in voorraad
€ 0,00
