Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Brekend rood – Op reis door Rusland, Mongolië en China –
“In Brekend rood neemt Marco Baars de lezer eerst mee terug naar een wereld die sinds de stormachtige gebeurtenissen van de jaren 1989–1991 tot een lang vervlogen verleden lijkt te behoren. Op reis met de trein door de Duitse Democratische Republiek, Polen, de Sovjet-Unie, Mongolië en China (de Trans-Mongolië Expres) laat hij de inwoners van de toenmalige communistische landen aan het woord. Hij beschrijft met oog voor details en historie de situatie in de landen die hij bereist. In dit zeer veelzijdige en rijk geïllustreerde reisboek verhaalt hij echter ook over de indrukken die hij opdeed tijdens zijn latere reizen door het nu snel veranderende China en het hedendaagse, niet langer communistische, Rusland.
Met dit boek toont Baars eens te meer aan dat je ook thuis lezend in je luie stoel verre reizen kunt maken. Voor reizigers die in Moskou de trein naar het Verre Oosten nemen, vormt dit themaboek, waarin verleden, heden, reizen en historie op een verrassende wijze samenkomen, een onmisbare bron van achtergrondinformatie.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 191 blz, in goede staat
Oorspronkelijke prijs was: € 10,95.€ 7,95Huidige prijs is: € 7,95.
1 op voorraad
