Duende – een bericht over Andalucia, Flamenco en zigeuners –

Ivo Hermans

“… In de vorm van een reisverhaal belicht Ivo Hermans diverse aspecten van Zuid-Spanje, zoals de symboliek van het stierengevecht en de Semana Santa. Ook interessante gegevens over volksgebruiken wijn en eten komen aan bod.
Maar voornamelijk ontrafelt de auteur de complexe wereld van de muziek , de zang en de dans. Hij schetst een traject waar die passionele expressie nog in zijn zuiverste vorm aanwezig is.

Kortom: een ideale aanvulling op de klassieke reisgidsen voor wie meer wil weten over de diepe ziel van het Spaanse Zuiden en een voorbereiding op de wetenschappelijke publicaties van de flamencologen.”

Kenmerken

CategorieënCultuur
TalenNederlands
LandenSpanje
ISBN9789064450846
UitgeverEPO
Uitgave1999

Informatie

paperback, 189 blz, in goede staat (geschreven naam en datum op schutblad), met bijhorende boekenlegger

 9,95

1 op voorraad