Welkom in de online boekhandel voor tweedehands boeken in reizen en aanverwante zaken en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Atlas van gekke plekken in Nederland – Over bronnen, bomen en bergen –
“Thom Breukel is de schrijver van de Stilte Atlas van Nederland. In zijn zoektocht naar stille plaatsen kwam hij op het idee om ook ‘gekke plekken’ te documenteren. Hij vond er vele en genoeg om een kleine atlas te vullen. Iedere provincie blijkt bronnen, vreemde bomen, bijzondere heuvels te bezitten – van Vlieland tot Maastricht, van Vrouwenpolder tot aan Losser.
Thom Breukel is de eerbiedige archivaris van het vreemde en vrolijke. Met een oog voor plaatsen die ‘iets’ hebben trok Breukel kriskras door het land, en in zijn atlas geeft hij aan hoe men met openbaar vervoer, fiets of te voet een ‘gekke plek’ kan bereiken.
De schrijver illustreerde zelf met fijne tekenpen zijn boek.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 104 blz, in goede staat (blanco etiket op schutblad)
€ 7,95
1 op voorraad
