Welkom in de webwinkel van tweedehands boeken in reizen en beeldende kunst.
Verzending is binnen twee werkdagen en in Nederland is gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHLpakketpunt.
Veel wanderlust en hartelijke groet, Anne.
Naschokken – Buitengewone memoir over identiteit, familie en verbondenheid –
“Als Nadia twee is, laat haar Armeens-Amerikaanse moeder hun gezin in de steek. Nadia blijft achter met haar kleine zusje en hun Ghanese vader, die als ambtenaar bij de Verenigde Naties werkt. Ze bewonen plekken over de hele wereld: Rome, Dar es Salaam, Kumasi en Londen. Nadia spreekt meerdere talen en heeft meerdere thuislanden. Ze vraagt zich af of ze Europees, Afrikaans of Amerikaans is. Of niets van dat alles? Als haar vader overlijdt, voelt Nadia zich meer dan ooit ontworteld en alleen.
Naschokken is het ontroerende verhaal van Nadia’s zoektocht naar haar identiteit, dat laat zien welke naschokken een trauma kan hebben op persoonlijk vlak, en ook hoe dat doorwerkt van generatie op generatie.”
Kenmerken
Informatie
paperback, 352 blz, in goede staat (vlekje ca 1x1cm op schutblad)
€ 9,95
